Fixtures

Fixtures will appear here week by week due to amendments caused by Stand Downs and Cup Ties...
 

Mid

Next Weekend's Fixtures...

PLEASE NOTE:

In accordance with League Rule 10(C)(b) fixtures may be revised up to 5 days prior to the game. Any team not mentioned in the fixtures is on standby and may be allocated a fixture up to 5 days prior to the game. Any changes will be reported to the individual Club Secretaries.

u7 - FINAL Autumn Trophy Event   TROPHY FINALS Format Venue k/o 18 Oct 14
u7 - FINAL  Coventry Copsewood Junior (red)  v  Mount Nod Junior  20 mins each way
no extra time, no pens
Allard Way   18 Oct 14
u7 - FINAL  Rugby Town (pumas)  v  Alvis Juniors  Kilsby Lane, Rugby   18 Oct 14
u7 - FINAL  Coventry Sphinx Juniors  v  Binley Woods Junior  Sphinx Drive 11:30 18 Oct 14
u7 - FINAL  Firefighters (rangers)  v  GNP Sports Juniors  Sphinx Drive 12:30 18 Oct 14
u7 - Medal FINAL 18 Oct 14
u7 3rd/4th P/O Autumn Trophy Event   3rd/4th Play-offs Format Venue   18 Oct 14
u7 3rd/4th P/O  Coundon Court  v  Coventry Jaguar Youth  20 mins each way
no extra time, no pens
Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u7 3rd/4th P/O  Baginton Lions  v  Rugby Town (tigers)  Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u7 3rd/4th P/O  Athletic United  v  Rugby Town (eagles)  Sowe Common (pp) am 18 Oct 14
u7 3rd/4th P/O  Bedworth United Junior  v  Christ The King Rovers (blue)  Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u7 - Medal FINAL 18 Oct 14
u7 Pool 1 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team) k/o 18 Oct 14
u7 Pool 1 P/O  Dunlop Juniors (red)  v  Coventry Copsewood Junior (blue)  10 mins each way
no extra time, no pens
Burnaby Road am 18 Oct 14
u7 Pool 1 P/O  Brinklow Juniors  v  Coventry Copsewood Junior (blue)  Burnaby Road am 18 Oct 14
u7 Pool 1 P/O  Dunlop Juniors (red)  v  Brinklow Juniors  Burnaby Road am 18 Oct 14
u7 - Medal FINAL 18 Oct 14
u7 Pool 2 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u7 Pool 2 P/O  Whitley Juniors  v  Firefighters (juniors)  20 mins each way Chace Avenue am 18 Oct 14
u7 - Medal FINAL 18 Oct 14
u7 Pool 3 PO Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u7 Pool 3 PO  Rugby Town (lions)  v  Christ The King Juniors (red)  20 mins each way Kilsby Lane, Rugby am 18 Oct 14
u7 - Medal FINAL 18 Oct 14
u7 Pool 4 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u7 Pool 4 P/O  Chapelfields Colts  v  Christ The King Juniors (blue)  10 mins each way
no extra time, no pens
Cov Uni, Westwood Heath Rd  am 18 Oct 14
u7 Pool 4 P/O  Christ The King Rovers  v  Christ The King Juniors (blue)  Cov Uni, Westwood Heath Rd  am 18 Oct 14
u7 Pool 4 P/O  Chapelfields Colts  v  Christ The King Rovers  Cov Uni, Westwood Heath Rd  am 18 Oct 14
u8 - FINAL Autumn Trophy Event   TROPHY FINALS Format Venue k/o 18 Oct 14
u8 - FINAL  Alvis Juniors (colts)  v  Alvis Juniors  20 mins each way
no extra time, no pens
Alvis FC, Green Lane 10:00 18 Oct 14
u8 - FINAL  Bedworth United Junior  v  Stratford Town Colts  Alvis FC, Green Lane 12:00 18 Oct 14
u8 - FINAL  Coventry Copsewood Junior (red)  v  Hillmorton Juniors  Allard Way am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Rugby Town (tigers)  v  Leamington Brakes  Kilsby Lane, Rugby am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Rugby Town (lions)  v  Chapelfields Colts  Kilsby Lane, Rugby am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Christ The King Juniors (blue)  v  Christ The King Rovers (red)  Bablake Playing Fields am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Alvis Juniors (eagles)  v  Firefighters (colts)  Alvis FC, Green Lane 11:00 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO Autumn Trophy Event   3rd/4th Play-offs Format Venue   18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Coundon Court  v  Athletic United  20 mins each way
no extra time, no pens
Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Coventry Sphinx Juniors  v  Central Ajax  Sphinx Drive 10:30 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Christ The King Rovers (blue)  v  Christ The King Juniors (red)  Bablake Playing Fields am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Pro Santos  v  Coventry United Juniors  Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Firefighters (juniors)  v  GNP Sports Juniors (tigers)  Woodlands Academy am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Coventry Copsewood Juniors (blue)  v  Rugby Town (eagles)  Allard Way am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Alveston Juniors  v  Coventry Sporting  Snitterfield Road, Bearley am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team) k/o 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O  Mount Nod Junior  v  Pro Santos (vava)  10 mins each way
no extra time, no pens
Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O  Ernesford Dynamos (colts)  v  Pro Santos (vava)  Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O  Mount Nod Junior  v  Ernesford Dynamos (colts)  Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O  Coventry Saracens Junior  v  Coventrians  10 mins each way
no extra time, no pens
Bredon Avenue am 18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O  Ernesford Dynamos  v  Coventrians  Bredon Avenue am 18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O  Coventry Saracens Junior  v  Ernesford Dynamos  Bredon Avenue am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O  Baginton Lions  v  Coventry Jaguar Youth  10 mins each way
no extra time, no pens
Owenford Road am 18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O  F.C. Eagles Coventry  v  Coventry Jaguar Youth  Owenford Road am 18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O  Baginton Lions  v  F.C. Eagles Coventry  Owenford Road am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O  Binley Woods Junior  v  Rugby Town (pumas)  10 mins each way
no extra time, no pens
Binley Woods Primary School am 18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O  Firefighters (rangers)  v  Rugby Town (pumas)  Binley Woods Primary School am 18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O  Binley Woods Junior  v  Firefighters (rangers)  Binley Woods Primary School am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O  Bedworth United Junior (warriors)  v  Southam United Minor  10 mins each way
no extra time, no pens
Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O  Brinklow Juniors  v  Southam United Minor  Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O  Bedworth United Junior (warriors)  v  Brinklow Juniors  Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O  St Finbarr's  v  Baginton Lions (black)  10 mins each way
no extra time, no pens
Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O  Leamington Brakes (colts)  v  Baginton Lions (black)  Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O  St Finbarr's  v  Leamington Brakes (colts)  Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O  Coundon Court (black)  v  GNP Sports Juniors (lions)  10 mins each way
no extra time, no pens
Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O  Christ The King Rovers (green)  v  GNP Sports Juniors (lions)  Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O  Coundon Court (black)  v  Christ The King Rovers (green)  Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 - FINAL Autumn Trophy Event   TROPHY FINALS Format Venue k/o 18 Oct 14
u8 - FINAL  Alvis Juniors (colts)  v  Alvis Juniors  20 mins each way
no extra time, no pens
Alvis FC, Green Lane 10:00 18 Oct 14
u8 - FINAL  Bedworth United Junior  v  Stratford Town Colts  Alvis FC, Green Lane 12:00 18 Oct 14
u8 - FINAL  Coventry Copsewood Junior (red)  v  Hillmorton Juniors  Allard Way am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Rugby Town (tigers)  v  Leamington Brakes  Kilsby Lane, Rugby am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Rugby Town (lions)  v  Chapelfields Colts  Kilsby Lane, Rugby am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Christ The King Juniors (blue)  v  Christ The King Rovers (red)  Bablake Playing Fields am 18 Oct 14
u8 - FINAL  Alvis Juniors (eagles)  v  Firefighters (colts)  Alvis FC, Green Lane 11:00 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO Autumn Trophy Event   3rd/4th Play-offs Format Venue   18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Coundon Court  v  Athletic United  20 mins each way
no extra time, no pens
Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Coventry Sphinx Juniors  v  Central Ajax  Sphinx Drive 10:30 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Christ The King Rovers (blue)  v  Christ The King Juniors (red)  Bablake Playing Fields am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Pro Santos  v  Coventry United Juniors  Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Firefighters (juniors)  v  GNP Sports Juniors (tigers)  Woodlands Academy am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Coventry Copsewood Juniors (blue)  v  Rugby Town (eagles)  Allard Way am 18 Oct 14
u8 3rd/4th PO  Alveston Juniors  v  Coventry Sporting  Snitterfield Road, Bearley am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team) k/o 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O  Mount Nod Junior  v  Pro Santos (vava)  10 mins each way
no extra time, no pens
Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O  Ernesford Dynamos (colts)  v  Pro Santos (vava)  Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 Pool 1 P/O  Mount Nod Junior  v  Ernesford Dynamos (colts)  Bishop Ullathorne School am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O  Coventry Saracens Junior  v  Coventrians  10 mins each way
no extra time, no pens
Bredon Avenue am 18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O  Ernesford Dynamos  v  Coventrians  Bredon Avenue am 18 Oct 14
u8 Pool 2 P/O  Coventry Saracens Junior  v  Ernesford Dynamos  Bredon Avenue am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O  Baginton Lions  v  Coventry Jaguar Youth  10 mins each way
no extra time, no pens
Owenford Road am 18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O  F.C. Eagles Coventry  v  Coventry Jaguar Youth  Owenford Road am 18 Oct 14
u8 Pool 3 P/O  Baginton Lions  v  F.C. Eagles Coventry  Owenford Road am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O  Binley Woods Junior  v  Rugby Town (pumas)  10 mins each way
no extra time, no pens
Binley Woods Primary School am 18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O  Firefighters (rangers)  v  Rugby Town (pumas)  Binley Woods Primary School am 18 Oct 14
u8 Pool 4 P/O  Binley Woods Junior  v  Firefighters (rangers)  Binley Woods Primary School am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O  Bedworth United Junior (warriors)  v  Southam United Minor  10 mins each way
no extra time, no pens
Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O  Brinklow Juniors  v  Southam United Minor  Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u8 Pool 5 P/O  Bedworth United Junior (warriors)  v  Brinklow Juniors  Ambleside Road, Bedworth am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O  St Finbarr's  v  Baginton Lions (black)  10 mins each way
no extra time, no pens
Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O  Leamington Brakes (colts)  v  Baginton Lions (black)  Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u8 Pool 6 P/O  St Finbarr's  v  Leamington Brakes (colts)  Kimberley Road, Baginton am 18 Oct 14
u8 - Medal FINAL 18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O Autumn Trophy Event   Play-offs Format Venue (1st drawn team)   18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O  Coundon Court (black)  v  GNP Sports Juniors (lions)  10 mins each way
no extra time, no pens
Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O  Christ The King Rovers (green)  v  GNP Sports Juniors (lions)  Coundon Court Academy am 18 Oct 14
u8 Pool 7 P/O  Coundon Court (black)  v  Christ The King Rovers (green)  Coundon Court Academy am 18 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Godiva  Baginton Lions  v  Rugby Town (juniors)    Kimberley Road, Baginton am 19 Oct 14
U9 Godiva  Athletic United  v  Coventrians    Sowe Common (pp) am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Gulson  Brinklow Juniors  v  Coventry United Juniors    Wolston Leisure Centre am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Larkin  Alvis Juniors  v  Bedworth United Junior    Green Lane am 19 Oct 14
U9 Larkin  Christ The King Juniors (red)  v  Mount Nod Junior    Bablake Playing Fields - 19 Oct 14
U9 Larkin  Coventry Copsewood Junior (blue)  v  Rugby Town (lions)    Allard Way am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Leofric  Rugby Town (eagles)  v  Leamington Brakes (colts)    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U9 Leofric  St Finbarr's  v  Southam United Minor    Howes Community School am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Singer  Leamington Hibernian  v  Firefighters (juniors)    Newbold Comyn, Leam'ton am 19 Oct 14
U9 Singer  Leamington Brakes  v  Coundon Court    Campion School, Leam'ton am 19 Oct 14
U9 Singer  Rugby Town (pumas)  v  Coventry Copsewood Junior (red)    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Starley  Coventry Sphinx Juniors  v  Stratford Town Colts    Sphinx Drive pm 19 Oct 14
U9 Starley  Bedworth United Junior (warriors)  v  Coventry Sphinx Juniors (blue)    Canon Maggs School, Bed'th am 19 Oct 14
U9 Starley ON STANDBY    Coventry Jaguar Youth      0 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U9 Whittle  Alveston Junior  v  Christ The King Juniors (blue)    Snitterfield Road, Bearley am 19 Oct 14
U9 Whittle  Christ The King Rovers  v  Alvis Juniors (colts)    Bablake Playing Fields - 19 Oct 14
U9 Whittle  Whitley Juniors    ON STANDBY     am 19 Oct 14
Under 9 19 Oct 14
Under 9 Season 1   Week 1 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
Under 9  Chapelfields Colts (crusaders)  v  Chapelfields Colts    Cov Uni, Westwood Heath Rd am 19 Oct 14
Under 9  GNP Sports Juniors  v  Triumph Athletic Juniors    Memorial Park (pp) am 19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Godiva  Southam United Minor (saints)  v  Rugby Town (tigers)    Banbury Road, Southam am 19 Oct 14
U10 Godiva ON STANDBY    GNP Sports Juniors (tigers)      0 19 Oct 14
U10 Godiva  Dunlop Juniors (red)  v  Ernesford Dynamos (aces)    Burnaby Road am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Gosford  Coventry Sphinx Juniors (blue)  v  Finham Park Rangers    Sphinx Drive am 19 Oct 14
U10 Gosford ON STANDBY    Southam United Minor (devils)      0 19 Oct 14
U10 Gosford  Firefighters (rangers)  S  Dunlop Juniors (blue)  STAND DOWN Woodlands Academy am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Greyfriars  GNP Sports Juniors (lions)  v  Christ The King Rovers    Memorial Park (pp) am 19 Oct 14
U10 Greyfriars  Coventry United Juniors (eagles)  v  St Finbarr's    Hawkes Mill Lane am 19 Oct 14
U10 Greyfriars  Rugby Town (cougars)  v  Leamington Brakes (wanderers)    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Gulson  Kenilworth Wardens Juniors (warriors)  v  Chapelfields Colts    Glasshouse Lane, Kenilworth am 19 Oct 14
U10 Gulson  Stratford Town Colts  v  Coventry Saracens Junior    Knights Lane, Tiddington pm 19 Oct 14
U10 Gulson ON STANDBY    Rugby Town (lions)      0 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Larkin  Coundon Court  v  Coventry Copsewood Junior (red)    Coundon Court Academy am 19 Oct 14
U10 Larkin  Alvis Juniors  v  Coventry Sphinx Juniors    Finham Park School am 19 Oct 14
U10 Larkin  Bedworth United Junior  v  Firefighters (juniors)    Canon Maggs Sch, Bedwo'th am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Leofric  Coventry United Juniors  v  Rugby Town (eagles)    Hawkes Mill Lane pm 19 Oct 14
U10 Leofric ON STANDBY    Mount Nod Junior (colts)      0 19 Oct 14
U10 Leofric  Atherstone Rangers  v  Balsall & Berkswell Hornets    Qu'n Elizabeth Sch, Atherst' am 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Singer  Coventrians  v  Leamington Brakes    Holbrooks Park (pp) am 19 Oct 14
U10 Singer  Christ The King Juniors (red)  v  Leamington Hibernian    Bablake Playing Fields - 19 Oct 14
U10 Singer  Ambleside Junior  v  Bedworth Eagles Junior    Ambleside Way, Nuneaton pm 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Starley  Mount Nod Junior  v  Rugby Town (pumas)    Jardine Crescent (pp) am 19 Oct 14
U10 Starley  Ernesford Dynamos  v  Kenilworth Wardens Juniors    Ernesford Grange Academy am 19 Oct 14
U10 Starley ON STANDBY S  St Nicolas  STAND DOWN 0 0 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Swanswell  Coventrians (phoenix)  v  Christ The King Juniors (blue)    Holbrooks Park (pp) pm 19 Oct 14
U10 Swanswell  Pro Santos    ON STANDBY     - 19 Oct 14
U10 Swanswell  Leamington Brakes (colts)  v  Whitley Juniors    Campion School, Leam'ton pm 19 Oct 14
19 Oct 14
  Season 1   Week 7 Notes Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U10 Whittle  Mount Nod Junior (jets)  v  Alvis Juniors (colts)    Jardine Crescent (pp) 0 19 Oct 14
U10 Whittle  Rugby Town (juniors)  v  Brinklow Juniors    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U10 Whittle ON STANDBY    Athletic United      0 19 Oct 14
U11 BNC R1 Bedworth Nursing Cup   Round 1 Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U11 BNC R1  Whitley Juniors  v  Coventry Sporting    Chace Avenue am 19 Oct 14
U11 BNC R1  Coventry United Juniors  v  Athletic United    Hawkes Mill Lane pm 19 Oct 14
U11 BNC R1  Coventrians  v  Athletic United (colts)    Holbrooks Park (pp) am 19 Oct 14
U11 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (blue)  v  Christ The King Juniors (red)    Allard Way am 19 Oct 14
U11 BNC R1  Rugby Town (pumas)  v  Chapelfields Colts  Sam McNevin Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U11 BNC R1  Christ The King Juniors (blue)  v  Binley Woods Junior  Harry Readman Three Spires Primary School - 19 Oct 14
U11 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (red)  v  Chetwynd Hornets (NUN LEAGUE)   Allard Way am 19 Oct 14
U11 BNC R1  Alvis Juniors  v  Coundon Court    Green Lane am 19 Oct 14
U11 BNC R1  Bedworth United Junior  v  Coventry Sphinx Juniors (red)  Lloyd Finnegan Ambleside Road, Bedworth am 19 Oct 14
U11 BNC R1  St Nicolas  v  Coventry Jaguar Youth    Milby Primary Sch, Nuneaton am 19 Oct 14
U11 BNC R1  Christ The King Rovers    BYE       19 Oct 14
U11 BNC R1  Rugby Town (lions)    BYE       19 Oct 14
U11 BNC R1  Chapelfields Colts (rovers)    BYE       19 Oct 14
U11 BNC R1  Ambleside (NUN LEAGUE)    BYE       19 Oct 14
U11 BNC R1  Southam United Minor (saints)    BYE       19 Oct 14
U11 BNC R1  Coventry Sphinx Juniors (blue)    BYE       19 Oct 14
U11 - Div A 19 Oct 14
U11 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U11 - Div A  Chapelfields Colts (rovers)  v  Stratford Town Colts  Chloe Smith Cov Uni, Westwood Heath Rd - 19 Oct 14
U11 - Div A ON STANDBY    Bedworth Eagles Junior        19 Oct 14
U11 - Div B 19 Oct 14
U11 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U11 - Div B  Pro Santos  v  Ernesford Dynamos    Bishop Ullathorne School am 19 Oct 14
U11 - Div B  Bedworth United Junior (lions)  v  G.N.P. Sports Juniors (lions)  Dan Smith Ambleside Road, Bedworth am 19 Oct 14
U11 - Div B  Leamington Hibernian  v  Coventry Sphinx Juniors (blue)    Newbold Comyn, Leam'ton - 19 Oct 14
U11 - Div C 19 Oct 14
U11 - Div C       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U11 - Div C ON STANDBY    Chapelfields Colts (crusaders)        19 Oct 14
U11 - Div C  Central Ajax  v  G.N.P. Sports Juniors (tigers)    Hampton Road, Warwick pm 19 Oct 14
U11 - Div C  Leamington Brakes  v  Rugby Town (lions)    Harbury Lane, Leamington am 19 Oct 14
U11 - Div C  Brinklow Juniors  v  Southam United Minor (saints)  Oliver Basham Revel Prison College, Stretton am 19 Oct 14
U11 - Div C  St Finbarr's  v  Stratford Town Colts (juniors)    303 Holbrook Lane pm 19 Oct 14
U11 - Div D 19 Oct 14
U11 - Div D       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U11 - Div D  Southam United Minor (devils)  v  Hillmorton Juniors  George Thirlaway Banbury Road, Southam am 19 Oct 14
U11 - Div D  St Finbarr's (colts)  v  Stratford Town Colts (knights)  Tom Jackson 303 Holbrook Lane am 19 Oct 14
U11 - Div D  Leamington Brakes (colts)  v  Coventry United Juniors (eagles)    Harbury Lane, Leamington pm 19 Oct 14
U11 - Div D  Chapelfields Colts (rangers)  v  Christ The King Rovers  Danielle Farey Cov Uni, Westwood Heath Rd am 19 Oct 14
U11 - Div D ON STANDBY    Coundon Cockerels Juniors        19 Oct 14
U12 BNC R1 Bedworth Nursing Cup   Round 1 Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U12 BNC R1  Whitley Juniors  v  Coventry Sporting    Chace Avenue am 19 Oct 14
U12 BNC R1  Coventry United Juniors (eagles)  v  Covents    Hawkes Mill Lane am 19 Oct 14
U12 BNC R1  Athletic United (colts)  v  Triumph Athletic Juniors    Sowe Common (pp) - 19 Oct 14
U12 BNC R1  Alvis Juniors  v  St Nicolas Sports (NUN LEAGUE)   Green Lane am 19 Oct 14
U12 BNC R1  Rugby Town (boys)  v  Leamington Hibernian (juniors)    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U12 BNC R1  Chetwynd Chargers (NUN LEAGUE)  v  Coventry Copsewood Junior (blue)    #N/A #N/A 19 Oct 14
U12 BNC R1  Coventry Sphinx Juniors  v  Coventry Copsewood Junior (red)    Sphinx Drive am 19 Oct 14
U12 BNC R1  Christ The King Rovers    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Coventry Sphinx Juniors (blue)    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Leamington Hibernian (colts)    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Coventry Jaguar Youth    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Coventrians (phoenix)    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  St Nicolas    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Bulkington Sports Junior    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Athletic United    BYE       19 Oct 14
U12 BNC R1  Chapelfields Colts    BYE       19 Oct 14
U12 - Div A 19 Oct 14
U12 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U12 - Div A  Firefighters  v  St Nicolas    Woodlands Academy am 19 Oct 14
U12 - Div A  Bulkington Sports Junior  v  Leamington Khalsa Juniors  Reece Cooper St James School, Bulkington am 19 Oct 14
U12 - Div A ON STANDBY    Coventry Jaguar Youth        19 Oct 14
U12 - Div B 19 Oct 14
U12 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U12 - Div B  Coventry Saracens Junior  v  Kenilworth Town Junior    Bredon Avenue pm 19 Oct 14
U12 - Div B  Athletic United  v  Hartshill Sports Club Minor    Sowe Common (pp) - 19 Oct 14
U12 - Div B  Leamington Hibernian (colts)  v  Stratford Town Colts (juniors)  Jack Sidgwick Newbold Comyn, Leam'ton - 19 Oct 14
U12 - Div B  Coventry Sporting (colts)  v  Coventry Sphinx Juniors (blue)    Westwood Heath Road am 19 Oct 14
U12 - Div C 19 Oct 14
U12 - Div C       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U12 - Div C  Leamington Brakes  v  Bedworth Eagles Junior    Harbury Lane, Leamington am 19 Oct 14
U12 - Div C  Binley Woods Junior  v  Bedworth United Junior    Binley Woods Primary Sch am 19 Oct 14
U12 - Div C  Chapelfields Colts  v  Rugby Town (juniors)  James Bennett Cov Uni, Westwood Heath Rd am 19 Oct 14
U12 - Div C  Coventry United Juniors  v  Central Ajax    Hawkes Mill Lane pm 19 Oct 14
U12 - Div C  Alvis Juniors (colts)  v  Mount Nod Junior (colts)    Green Lane pm 19 Oct 14
U12 - Div D 19 Oct 14
U12 - Div D       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U12 - Div D  Southam United Minor  v  Dunlop Juniors    Banbury Road, Southam am 19 Oct 14
U12 - Div D  Christ The King Rovers    ON STANDBY       19 Oct 14
U12 - Div D  Coventrians (phoenix)  v  Cubbington Albion Minor  Brian Perkins Holbrooks Park (pp) pm 19 Oct 14
U12 - Div D  F.C. Eagles Coventry  v  St Finbarr's  Brian Perkins Grangehurst Primary School - 19 Oct 14
U12 - Div D  Rugby Town (colts)  v  Hillmorton Juniors    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U13 BNC R1 Bedworth Nursing Cup   Round 1 Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U13 BNC R1  Southam United Minor (devils)  v  Rugby Town (boys)    Banbury Road, Southam am 19 Oct 14
U13 BNC R1  Christ The King Juniors  v  St Nicolas    Winding House Lane - 19 Oct 14
U13 BNC R1  Leamington Hibernian (thistles)  v  Covents    Newbold Comyn, Leam'ton pm 19 Oct 14
U13 BNC R1  Athletic United  v  Coventry Copsewood Junior (red)    Sowe Common (pp) - 19 Oct 14
U13 BNC R1  Dunlop Juniors  v  Coventrians    Highway Club, Fletchamstead pm 19 Oct 14
U13 BNC R1  Chetwynd Warriors (NUN LEAGUE)  v  Christ The King Rovers    #N/A #N/A 19 Oct 14
U13 BNC R1  Brinklow Juniors  v  Binley Woods Junior    Wolston Leisure Centre am 19 Oct 14
U13 BNC R1  Haunchwood Sports (NUN LEAGUE)  v  Alvis Juniors (red)    #N/A #N/A 19 Oct 14
U13 BNC R1  Whitley Juniors  v  Alvis Juniors    Chace Avenue am 19 Oct 14
U13 BNC R1  Coventry Sporting  v  Ambleside (NUN LEAGUE)   Westwood Heath Road am 19 Oct 14
U13 BNC R1  Weddington Thistle (NUN LEAGUE)    BYE       19 Oct 14
U13 BNC R1 Hartshill Juniors (NUN LEAGUE)    BYE       19 Oct 14
U13 BNC R1  Coventry Sphinx Juniors    BYE       19 Oct 14
U13 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (blue)    BYE       19 Oct 14
U13 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (green)    BYE       19 Oct 14
U13 BNC R1  Rugby Town (juniors)    BYE       19 Oct 14
U13 - Div A 19 Oct 14
U13 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U13 - Div A ON STANDBY    Coventry Sphinx Juniors        19 Oct 14
U13 - Div A  Stratford Town Colts  v  Rugby Town (juniors)    Home Guard Club, Stratford am 19 Oct 14
U13 - Div B 19 Oct 14
U13 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U13 - Div B  Chapelfields Colts  v  Whitnash Town Juniors  John Loudon Tile Hill Wood Leisure Centre am 19 Oct 14
U13 - Div B  Kenilworth Wardens Juniors    ON STANDBY       19 Oct 14
U13 - Div C 19 Oct 14
U13 - Div C       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U13 - Div C  Coundon Cockerels Juniors  v  Bedworth United Junior  Lucas Mann Daimler Green am 19 Oct 14
U13 - Div C  Southam United Minor (saints)  v  Balsall & Berkswell Hornets  Chris Ward Banbury Road, Southam am 19 Oct 14
U13 - Div C  Kenilworth Town Junior  v  Leamington Hibernian (minor)  Adrian O'Doherty Fishponds Road, Kenilworth pm 19 Oct 14
U13 - Div C  Coventry Copsewood Junior (blue)  v  Stratford Town Colts (knights)    Allard Way am 19 Oct 14
U13 - Div D 19 Oct 14
U13 - Div D       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U13 - Div D  St Finbarr's  v  Warwick Juniors  Tom Hunter Foxford School am 19 Oct 14
U13 - Div D  Coventry Copsewood Junior (green)  v  Chapelfields Colts (rangers)  Jacob Scullion Allard Way am 19 Oct 14
U13 - Div D  Coventry Jaguar Youth  v  Alvis Juniors (colts)    The Black Pad - 19 Oct 14
U13 - Div D  Leamington Hibernian (united)  v  Mount Nod Junior  Michael Johnson Newbold Comyn, Leam'ton am 19 Oct 14
U13 - Div D  Hillmorton Juniors  S  Coventry United Juniors  STAND DOWN - Darrell Harris Newbold Road, Rugby am 19 Oct 14
U13 - Div D  Firefighters  v  Rugby Town (colts)    Woodlands Academy am 19 Oct 14
U14 BNC R1 Bedworth Nursing Cup   Round 1 Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U14 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (blue)  v  Coventry Sphinx Juniors    Allard Way am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Tazmanian Cruisers  v  Alvis Juniors (colts)    Campion School, Leamington am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Eastlands  v  Bedworth United Junior    Overslade Lane, Rugby am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Hartshill Sports Club Minor  v  St Nicolas Tigers (NUN LEAGUE)   Coleshill Road, Ansley pm 19 Oct 14
U14 BNC R1  Alvis Juniors  v  Coventry Jaguar Youth    Green Lane am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Snitterfield  v  Coundon Court    #N/A #N/A 19 Oct 14
U14 BNC R1  Sporting Newman Juniors  v  Whitley Juniors    Nic's Chamberlaine Sch, Bed'h pm 19 Oct 14
U14 BNC R1  Brinklow Juniors    BYE     am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (red)    BYE     am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Christ The King Juniors    BYE     - 19 Oct 14
U14 BNC R1  Weddington Sports (warriors)    BYE     am 19 Oct 14
U14 BNC R1  Wellesbourne Wanderers    BYE     pm 19 Oct 14
U14 BNC R1  Weddington Sports    BYE     #N/A 19 Oct 14
U14 BNC R1  Christ The King Juniors (blue)    BYE     - 19 Oct 14
U14 BNC R1  Clifford Park Rangers    BYE     - 19 Oct 14
U14 BNC R1  Rugby Town (juniors)    BYE     - 19 Oct 14
U14 - Div A 19 Oct 14
U14 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U14 - Div A ON STANDBY    Stratford Town Colts      0 19 Oct 14
U14 - Div A ON STANDBY    Brinklow Juniors      0 19 Oct 14
U14 - Div B 19 Oct 14
U14 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U14 - Div B  Wellesbourne Wanderers  v  Firefighters    Dovehouse Drive, Wellesb'e pm 19 Oct 14
U14 - Div B  Rugby Town (juniors)  v  Racing Club Warwick  Tom Williams Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U14 - Div B  Christ The King Juniors  v  Coventry Copsewood Junior (red)  Nathan McGarrity Winding House Lane - 19 Oct 14
U14 - Div B  Clifford Park Rangers  v  Kenilworth Wardens Juniors  Jordan Aubrey Sowe Common (pp) - 19 Oct 14
U14 - Div B  Stratford Town Colts (blue)  v  Weddington Sports (warriors)  James Mudie Knights Lane, Tiddington pm 19 Oct 14
U14 - Div C 19 Oct 14
U14 - Div C       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U14 - Div C  Central Ajax  v  Coventry Sporting  Terry Lawson Hampton Road, Warwick pm 19 Oct 14
U14 - Div C  Ernesford Dynamos  v  Coventrians  Michael Bilton Shaw Ernesford Grange Academy pm 19 Oct 14
U14 - Div C  Henley Forest of Arden Minor  v  Stratford Town Colts (juniors)    Stratford Rd, Henley-in-Arden pm 19 Oct 14
U14 - Div C  Southam United Minor  v  Finham Park Rangers (colts)    Banbury Road, Southam am 19 Oct 14
U14 - Div C  Finham Park Rangers  S  Balsall & Berkswell Hornets  STAND DOWN - Barry Ahern Cov Uni, Westwood Heath Rd am 19 Oct 14
U14 - Div D 19 Oct 14
U14 - Div D       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U14 - Div D  Christ The King Juniors (blue)  v  Leamington Brakes  Brian Smith Winding House Lane - 19 Oct 14
U14 - Div D  Coventry United Juniors  v  Christ The King Rovers  Ashlery Jassal Hawkes Mill Lane am 19 Oct 14
U14 - Div D  Coventry Blitz  v  St Nicolas (sporting)  Allan Jones Whitley Common (pp) am 19 Oct 14
U14 - Div E 19 Oct 14
U14 - Div E       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U14 - Div E  St Nicolas (colts)  v  Rugby Town (boys)    Ambleside Way, Nuneaton am 19 Oct 14
U14 - Div E  Bedworth Eagles Junior  v  Nuneaton Community  John Griffiths Nic's Chamerlaine Sch, Bedw am 19 Oct 14
U14 - Div E  Gurdwara G.N.P. Minor  v  Harbury Juniors  Barry Ahern Lyng Hall School pm 19 Oct 14
U14 - Div E  Chetwynd A.F.C.  v  Kenilworth Town Junior  Daniel McCarthy Pauls Land, Nuneaton pm 19 Oct 14
U15 BNC R1 Bedworth Nursing Cup   Round 1 Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U15 BNC R1  Coventry United Juniors  v  Christ The King Juniors    Hawkes Mill Lane pm 19 Oct 14
U15 BNC R1  Sporting Newman Juniors    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (red)    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  St Finbarr's    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Leamington Hibernian    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Coventry Copsewood Junior (blue)    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Mount Nod Junior    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Southam United Minor    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Christ The King Rovers    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Coventry Jaguar Youth (2004)    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Alvis Juniors    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Coventry Sporting    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Coventry Jaguar Youth    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Wellesbourne Wanderers    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Ambleside Sports Colts (NUN LEAGUE)    BYE       19 Oct 14
U15 BNC R1  Atherstone Rangers    BYE       19 Oct 14
U15 Prem Div 19 Oct 14
U15 Prem Div       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U15 Prem Div ON STANDBY    Coventry Copsewood Junior (red)        19 Oct 14
U15 Prem Div  St Finbarr's  v  Kenilworth Wardens (juniors)  Dave Copping 303 Holbrook Lane am 19 Oct 14
U15 Prem Div  Kenilworth Town Junior  v  Stratford Town Colts  Carl Eykyn Fishponds Road, Kenilworth pm 19 Oct 14
U15 Prem Div  Atherstone Rangers  v  Warwick Juniors  Dave Moore 3M, Ratcliffe Rd, Atherstone am 19 Oct 14
U15 - Div A 19 Oct 14
U15 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U15 - Div A  Stratford Town Colts (blue)  v  Coventry Boys Club Juniors    Home Guard Club, Stratford am 19 Oct 14
U15 - Div A  Mount Nod Junior  v  Coventry Sporting  Colin Harries Floyds Fields (pp) am 19 Oct 14
U15 - Div A  Sporting Newman Juniors  v  Bedworth United Junior  Steve Johnson Nic's Chamberlaine Sch, Bed'h pm 19 Oct 14
U15 - Div A  Brinklow Juniors  v  Wellesbourne Wanderers  Robert Ryan Wolston Leisure Centre am 19 Oct 14
U15 - Div A  Coventry Copsewood Junior (blue)  v  Fenny Compton Colts  David Ford Allard Way am 19 Oct 14
U15 - Div A  Southam United Minor  v  Leamington Brakes    Welsh Road West, Southam am 19 Oct 14
U15 - Div B 19 Oct 14
U15 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U15 - Div B  Leamington Hibernian    ON STANDBY       19 Oct 14
U15 - Div B  Alvis Juniors  v  Whitley Juniors  Josh Maguire Green Lane am 19 Oct 14
U15 - Div B  Bulkington Sports Junior (barracudas)  v  Hillmorton Juniors  Lee Jones Wood Lane, Shilton pm 19 Oct 14
U15 - Div B  Finham Park Rangers  v  Rugby Town (boys)  Jacob Greer Bishop Ullathorne School am 19 Oct 14
U15 - Div B  Triumph Athletic Juniors  v  Binley Woods Junior  Adam Harrison Tanners Lane am 19 Oct 14
U15 - Div B  Coventry Jaguar Youth  v  Ambleside Junior  Ken Cox The Black Pad pm 19 Oct 14
U15 - Div C 19 Oct 14
U15 - Div C       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U15 - Div C  Warwick Juniors (colts)  v  S.U. Shimba  Carl Eykyn Myton Road, Warwick am 19 Oct 14
U15 - Div C  Kenilworth Wardens (colts)  v  Bedworth Eagles Junior  Frank Stanley Rouncil Lane, Kenilworth pm 19 Oct 14
U15 - Div C  Coventry Jaguar Youth (2004)  v  Christ The King Rovers    The Black Pad am 19 Oct 14
U15 - Div C  Brinklow Juniors (colts)  v  Bulkington Sports Junior  Chris Hall Wolston Leisure Centre am 19 Oct 14
U15 - Div C  Ambleside Junior (hawks)  v  Lawford United    Ambleside Way, Nuneaton am 19 Oct 14
U15 - Div C  Balsall & Berkswell Hornets  v  G.N.P. Sports Juniors  Matt Jarvis TBA pm 19 Oct 14
U16 BNC R1 Bedworth Nursing Cup   Round 1 Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U16 BNC R1  Coventry Jaguar Youth  v  Bulkington Sports Junior    Henley College am 19 Oct 14
U16 BNC R1  Whitley Juniors  v  Coventry Copsewood Junior    Chace Avenue - 19 Oct 14
U16 BNC R1  Hillmorton Juniors  v  Weddington Thistle Junior    Newbold Road, Rugby pm 19 Oct 14
U16 BNC R1  St Nicolas (TAMWORTH LEAGUE)  v  Brinklow Juniors    #N/A #N/A 19 Oct 14
U16 BNC R1  Triumph Athletic Juniors    BYE       19 Oct 14
U16 BNC R1  Coventry United Juniors    BYE       19 Oct 14
U16 BNC R1  St Finbarr's    BYE       19 Oct 14
U16 BNC R1  Christ The King Rovers    BYE       19 Oct 14
U16 - Div A 19 Oct 14
U16 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U16 - Div A  Grove Farm Junior (colts)  v  Coventry United Juniors    Mancetter Road, Nuneaton - 19 Oct 14
U16 - Div A ON STANDBY    Triumph Athletic Juniors        19 Oct 14
U16 - Div A  Rugby Ajax  S  Grove Farm Junior (colts)  STAND DOWN - Paul Truelove Harris Sports Centre, Rugby am 19 Oct 14
U16 - Div A  Stratford Town Colts (juniors)  S  Coventry United Juniors  STAND DOWN Knights Lane, Tiddington pm 19 Oct 14
U16 - Div B 19 Oct 14
U16 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U16 - Div B  Christ The King Rovers  v  St Finbarr's  Dave Adams Bablake Playing Fields am 19 Oct 14
U16 - Div B  Rugby Town (colts)  v  Central Ajax    Kilsby Lane, Rugby - 19 Oct 14
U16 - Div B  Coundon Court  v  Bedworth Eagles Junior  Daniel Bryant Coundon Court Academy am 19 Oct 14
U16 - Div B  Kenilworth Wardens (juniors)  v  Dunlop Juniors  Christopher Ward Rouncil Lane, Kenilworth am 19 Oct 14
U16 - Div B Finham Park Rangers v Grove Farm Junior Wayne Harbut Memorial Park (pp) pm 19 Oct 14
U16 - Div C 19 Oct 14
U16 - Div C       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U16 - Div C ON STANDBY    Pinley (colts)        19 Oct 14
U16 - Div C  Coventry United Juniors (eagles)  v  Rugby Town (boys)  Harry Flynn Hawkes Mill Lane pm 19 Oct 14
U16 - Div C  Alvis Juniors  v  Coundon Cockerels Juniors  Ian Croston Green Lane am 19 Oct 14
U16 - Div C  Nuneaton Community  S  Stratford Town Colts  STAND DOWN - Christopher Ward Pauls Land, Nuneaton - 19 Oct 14
U16 - Div C  Wyken A.F.C.  v  Kenilworth Wardens (colts)  Fabio Greenwood Wyken Croft Road am 19 Oct 14
U17 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U17 - Div A  Central Ajax  v  Coventry Copsewood Junior  Christopher Ward Hampton Road, Warwick pm 19 Oct 14
U17 - Div A  Kenilworth Wardens Junior  v  Community Relations Colts  John Bull Glasshouse Lane, Kenilworth am 19 Oct 14
U17 - Div A  Coventry Sporting  v  Coventrians (phoenix)  Paul Bryant Westwood Heath Road am 19 Oct 14
U17 - Div A  Stratford Town Colts  v  St Finbarr's    Snitterfield Road, Bearley pm 19 Oct 14
U17 - Div B 19 Oct 14
U17 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U17 - Div B ON STANDBY    Stretton Athletic        19 Oct 14
U17 - Div B  Christ The King Rovers  v  Weddington Thistle Junior  Justin Hoskins Bablake Playing Fields - 19 Oct 14
U17 - Div B  Athletic United  v  Southam United Minor  Daniel Bryant Sowe Common (pp) pm 19 Oct 14
U17 - Div B  Balsall & Berkswell Hornets  v  Gurdwara G.N.P. Minor  Paul Bryant Lavender Hall Lane, Balsall  am 19 Oct 14
U17 - Div B  Rugby Town Juniors  v  Coventry Saracens Junior  Kirsten Davis Kilsby Lane - 19 Oct 14
U18 - Div A       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U18 - Div A  Coventry Copsewood Junior  S  Bedworth United Junior  STAND DOWN - Brian Butler Allard Way am 19 Oct 14
U18 - Div A  Wellesbourne Wanderers  v  Hillmorton Juniors    Loxley Road, Wellesbourne pm 19 Oct 14
U18 - Div A  Christ The King Juniors  v  Coundon Court    Bablake Playing Fields - 19 Oct 14
U18 - Div A  Coventry Copsewood Junior  S  Balsall & Berkswell Hornets  STAND DOWN Allard Way am 19 Oct 14
U18 - Div B 19 Oct 14
U18 - Div B       Referee Provisional Venue (tbc)   19 Oct 14
U18 - Div B  Kenilworth Town Junior  v  Alvis Juniors    Gypsy Lane, Kenilworth am 19 Oct 14
U18 - Div B  Coventrians  v  Christ The King Rovers  Harry Flynn Holbrooks Park (pp) am 19 Oct 14
U18 - Div B  Fenny Compton Colts  v  Firefighters    Station Rd, Fenny Compton pm 19 Oct 14
U18 - Div B  Brinklow Juniors  v  Warwick Juniors  Dale Rowles Revel Prison College, Stretton am 19 Oct 14

 

 

 

Welcome
Welcome
Welcome Charter Standard Over 400 Teams Mini-Soccer Youth Football Coventry Minor League
Welcome
themed object